Teslimat Bilgileri

Teslimat Şartları

www.cankurtaranmalzemeleri.com Türkiyenin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları kurumumuz güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır.
Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye ( Sadece kimlik ibrazı karşılığı ) yapılmaktadır.
Hafta içi saat 16:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler Stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar. Cumartesi ve Pazar verilen siparişler Pazartesi işleme alınırlar.

Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği günden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir.
Kargonuzu eğer gerek duyarsanız kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.
Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz.
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu "Mesajlarım" bölümünden veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.
Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.


Hatırlatmalar:

1- www.cankurtaranmalzemeleri.com internet sitesinde bulunan ürünlerin bir çoğu için stok tutmakla birlikte hepsini stoklarında bulunduramamaktadır. Bu tür ürünler sipariş üzerine tedarikçi firmalardan sağlanarak üye adresine teslim edilmektedir.
Bu nedenle tedarikçi firmanın elinde bulunmayan sipariş ürünleriniz size mail veya telefon yolu ile bildirilerek görüşünüz alınacak ve verdiğiniz karara göre hareket edilecektir.

2- Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün kargo giderleri Cup' a ait olmak üzere tarafınıza gönderilecektir.

3- Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün karşılığı hesabınıza iade edilecektir.

Cankurtaran Kursları © 2019