Hakkımızda

         Yola çıktığımızda 3 kişi başlamıştık …. Sonrasında Hayal etmenin sınırı olmadığını gördük gün geçtikçe …
Benim ilk düşüncem di tüm bunlar , sonra ortak hayallerimiz . Ömer ve Benim Gençliğim de bulamadığımız malzemeleri, kendini suda iyi hissedenlerin ayağına götürmeye karar verdigimizde başarmak için her şeyi göze aldık bu yolda .

İlkemiz, kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak olsun dedik , Yurtdışından getirmek zorunda kalmayalım diye üretim işine de soyunduk J  Araştırdık ve konularında en iyi Ürünleri sunan Üreticilerin Satıcısı olduk. 2007 yılından bu profesyonel sporculara, sağlıklı yaşam için Su  ve Sualtı Sporlarını benimseyen herkes için geniş bir ürün yelpazesi oluşturduk. 
Başta Scuba ( Tüplü Dalış ) Cankurtarma ve Yüzme alanındaki Eğitim faaliyetlerimizle Orta ve İç Anadolu ile Tüm Karadeniz , Akdeniz Bölgesine hitap etmekteyiz

Scuba , Yüzme, Cankurtarma , Paletli yüzme, Sualtı Rugby’si, Sualtı Hokeyi ile bir çok Havuz Sporları malzemeleri yanında, çocuklara suyu sevdirmek için su oyunları, hidroterapi, Aqua Fitness, Aquapark, Otel ve Resortlar için burada saymakla bitmeyecek yüzlerce ürününü gün geçtikçe pörtföyümüze katmaktayız .
Unutmayın ;  

HAYAL ETMEKLE BAŞLAR HER ŞEY …..

Cankurtaran Kursları © 2019