Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkelerimiz :

www.cankurtaranmalzemeleri.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi birşey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

www.cankurtaranmalzemeleri.com  Gizlilik politikası Neleri Kapsar ?

• Bu gizlilik politikası www.cankurtaranmalzemeleri.com URL’si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
• Herhangi bir sitede www.cankurtaranmalzemeleri.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten www.cankurtaranmalzemeleri.com ‘ a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.
www.cankurtaranmalzemeleri.com ‘a verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,
www.cankurtaranmalzemeleri.com ‘da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın (Browser) alt kısmında küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ya da kullanılması mümkün olmamaktadır. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, kart tipi ve CVV 2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir. Ayrıca bu kredi kart numaraları www.cankurtaranmalzemeleri.com tarafından saklanmamaktadır.

www.cankurtaranmalzemeleri.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar ?

• Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız veya anonim olarak alışveriş yapabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
www.cankurtaranmalzemeleri.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin Güvenliği :

www.cankurtaranmalzemeleri.com vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bildirmeniz zorundadır. Bu iki bilgi ürünün size ulaşması aşamasında lojistik firmasına verilir. Kredi Kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.
www.cankurtaranmalzemeleri.com  hakkınızda ki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.

Kullanıcı istekleri/Geri bildirimleri :

www.cankurtaranmalzemeleri.com üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve değerlendirmek için saklar. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik kullanımı :

www.cankurtaranmalzemeleri.com ‘da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonlar, başka yerlerde yayınlanamaz, kullanılamaz.

Marka ve Logo kullanımı :

Tüm Marka ve Logolar sahiplerine aittir. Sitemizde tanıtım amacıyla kullanılmaktadır.
Cankurtaran Kursları © 2019